Soukromé kurzy angličtiny

Soukromé kurz angličtinyDáváte přednost soukromým lekcím angličtiny? Pak právě vám jsou určeny soukromé kurzy angličtiny jazykové školy Berlitz!

Jazyková škola Berlitz nabízí kurzy angličtiny na různé úrovni. Ať už se potřebujete zlepšit v angličtině kvůli práci nebo škole, nebo se jen chcete naučit nový cizí jazyk, v jazykové škole Berlitz jsme připraveni Vám s tím pomoci.

 

Typy soukromých kurzů angličtiny:

 • Total Immersion®

  Chcete se domluvit anglicky již za 2 až 3 týdny? Vyzkoušejte nejúčinnější metodu, jak se rychle naučit anglicky. Total Immersion jsou kurzy angličtiny zaměřené na čistě na anglickou konverzaci.
  Více o kurzech angličtiny Total Immersion® »

 • Winter Immersion

  Chtěli byste se za zimu naučit anglicky? Rychlokurz angličtiny Winter Immersion představuje rychlý a efektivní způsob, jak se naučit nový jazyk. Díky intenzivní výuce s 4 - 8 hodinami angličtiny denně pocítíte první úspěchy již po1 - 2 týdnech.
  Více o kurzech Winter Immersion »

 • Soukromé kurzy angličtiny SPRINT

  Naučte se během jednoho týdne mluvit anglicky jako jiní za týdny či měsíce. Při 9 hodinách angličtiny denně zaměřenými na konverzaci dosáhnete díky jedinečným studijním materiálům a revoluční metodě Berlitz® neuvěřitelný pokrok ve velmi krátké době.
  Více o soukromých kurzech angličtiny SPRINT »

 • Soukromé kurzy angličtiny Warm Up

  Vyzkoušejte si revoluční metodu Berlitz® během 10 lekcí za akční cenu! Obsah kurzu i hodiny přizpůsobíme zcela Vašemu přání.
  Více o soukromých kurzech angličtiny Warm Up »

 • Kurzy obchodní angličtiny

  Intenzívní kurzy zaměřené na obchodní angličtinu (Business English)
  Více o kurzech obchodní angličtiny »

 • Soukromé kurzy angličtiny Express

  Naučte se anglicky již za 4 týdny (40 vyučovacích hodin). Výuka angličtiny v tomto kurzu je přizpůsobená potřebám klienta. Soukromá výuka angličtiny Express je určena tomu, kdo se potřebuje naučit anglicky v rekordně krátké době.
  Více o kurzech angličtiny Express »

 • Soukromé kurzy angličtiny Premium

  Díky soukromým kurzům angličtiny Premium se naučíte mluvit anglicky již během 12 týdnů. Tento kurz angličtiny je určen zejména pro ty, kteří mají každý týden pouze omezené množství času. Individuální učební plán a rozvrh zcela přizpůsobíme Vašim potřebám a možnostem.
  Více o soukromých kurzech angličtiny Premium »

 • Soukromé kurzy angličtiny Classic

  Tento balíček soukromých lekcí angličtiny Vám umožní první pokroky v jazyce již během 8 týdnů. Individuální výuka angličtiny Classic je určena pro ty, kdo chtějí brzy vidět výsledky a studenty, kteří mají díky vlastnímu školnímu rozvrhu jen omezené množství času.
  Více o soukromých kurzech angličtiny Classic »

 

Zajímáte se o kurzy angličtiny v jazykové škole Berlitz?

Navštivte naši pražskou pobočku nebo nás kontaktujte prostřednictvím emailu nebo telefonicky na čísle 273 136 015. Rádi Vám vše vysvětlíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.