Intenzivní kurz angličtiny v Praze - letní ponoření do angličtiny s Berlitz

on 20 červenec 2016
Vytvořeno: 19 červenec 2016

Mnoho z nás zastává názor, že pokud se chceme opravdu naučit anglicky, není nic lepšího než odjet do Anglie, USA či jiné anglofonní země a nějaký čas tam zůstat. Někteří ovšem takovou možnost nemají kvůli kariéře nebo rodině a hledají k pobytu v zahraničí vhodnou alternativu. My ji pro Vás máme!

Jazykové centrum Berlitz Praha má ve své nabídce jazykový program Summer Immersion, díky kterému se do angličtiny opravdu ponoříte a dosáhnete stejných, ne-li lepších výsledků, jak kdybyste pobývali v zahraničí.

 

intenzivni kurz anglictiny summer immersionRozmluvíme Vás

Díky našemu studijnímu plánu získáte to, po čem toužíte – „mluvení“ pro Vás přestane být noční můrou, ale příjemným a přirozeným prostředkem ke komunikaci s jinými lidmi. V lekcích totiž budeme používat naši jedinečnou učební metodu Berlitz, kde klademe důraz na to, aby většinu času mluvil právě student. Vyučovat Vás navíc bude rodilý mluvčí, takže přijdete do styku s autentickým jazykem, výslovností a intonací.

Přizpůsobíme se Vám

Summer Immersion je individuální intenzivní kurz angličtiny, který jsme navrhli tak, aby vyhověl opravdu každému. Vybrat si můžete ze tří variant tohoto programu podle svých časových nároků a možností:

  • Full Daypět dnů studia, 8 lekcí denně. Celkem absolvujete 40 vyučovacích hodin. V ceně je také občerstvení a salát nebo sendvič k obědu. Mezi lekcemi jsou půlhodinové přestávky.
  • Half Day Ipět dnů studia, dopolední nebo odpolední výuka, 4 vyučovací hodiny denně. Celkem tedy absolvujete 20 lekcí. V ceně je občerstvení.
  • Half Day II4 lekce dopoledne nebo odpoledne po dobu deseti dnů, dohromady tedy 40 vyučovacích hodin včetně občerstvení.

Vyjdeme Vám vstříc

Náplň lekcí je založena zcela na Vašich potřebách. Připravíme Vás na služební cestu, mítink, obchodní jednání, anebo s Vámi probereme obecnou angličtinu. Tempo výuky se řídí Vašimi schopnostmi a individuálním pokrokem. Záleží nám na kvalitním výsledku a Vaší spokojenosti.

Letní bonus

Využijte speciální letní nabídky jazykového centra Berlitz Praha a získejte nyní celodenní vstupenku do vodního a saunového světa Aquapalace Praha zdarma k individuálnímu kurzu Summer Immersion!

Těšíme se na Vás!

Kontaktujte nás ještě dnes a my Vám rádi poskytneme detailní informace o naší nabídce letního intenzivního kurzu angličtiny. Probereme s Vámi Vaše potřeby a očekávání a domluvíme termín výuky.