Angličtina pro všechny: děti, začátečníci, nadšenci i ředitelé

on 20 srpen 2016
Vytvořeno: 20 srpen 2016

Anglický jazyk za posledních několik desítek let získal status světového jazyka, bez kterého se v současnosti dá jen těžko obejít. Je to hlavní dorozumívací prostředek ve světě obchodu i služeb, velká část internetového obsahu je v angličtině, a pokud chcete studovat na univerzitě v zahraničí, je to právě angličtina, která je hlavním používaným jazykem. Její znalost je tedy nezbytná, abyste obstáli v dnešním světě. Studium s Berlitz Praha Vám zaručí špičkové výsledky za poměrně krátkou dobu a kvalitní znalosti, na kterých budete v budoucnu snadno stavět a užívat je v praktickém životě.

anglictina pro vsechny deti zacatecnici nadsenci i rediteleDěti

Ne nadarmo se říká, co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. Je to tím, že malé děti se jazyk vlastně neučí, ale osvojují si jej, což znamená, že ho nevědomky kopírují a ukládají jej do stejné části mozku jako svůj rodný jazyk. Jde proto o ty vůbec nejkvalitnější základy, ovšem záleží také na kvalitě jazykového vstupu. Zajistěte tedy svým dětem špičkovou výuku angličtiny v našem jazykovém centru, kde se jim budou věnovat rodilí mluvčí za pomoci naší unikátní metody Berlitz s poutavým a poučným obsahem.

Začátečníci

Nikdy není pozdě – to je přísloví, na které by měl pamatovat každý, kdo se teprve odhodlává k zahájení studia anglického jazyka. Angličtina je navíc docela snadná a logická a s našimi lektory Vám její studium půjde hravě. Vybrat si můžete z celé řady studijních programů podle Vašich časových možností a nároků a jazykových potřeb.

Nyní navíc můžete využít výhod internetového studia s Berlitz Praha, ať jste kdekoliv. V naší nabídce totiž najdete také několik typů online kurzů angličtiny, které Vám umožňují spojit se s lektorem či studovat kdykoliv potřebujete.

Firmy

Jelikož se angličtina stala oficiálním jazykem v mnoha firmách a bývá také jediným používaným jazykem v informačních systémech či jiných firemních nástrojích, její znalost je pro zaměstnance a manažery velmi důležitá. Studium jazyka je navíc atraktivním benefitem pro uchazeče o zaměstnání a lekce angličtiny během pracovní doby pozitivně stimulují mysl zaměstnanců a hrají také teambuildingovou roli.

Jazykové centrum Berlitz Praha Vaší firmě dodá výuku angličtiny na míru, tedy lekce založené na reálných potřebách a zaměření Vašeho businessu. Kromě obchodní angličtiny s námi můžete studovat technickou či lékařskou angličtinu v závislosti na Vašich požadavcích. Firmám nabízíme několik typů výuky, individuální i skupinové kurzy s možností výuky v našem centru nebo ve Vaší firmě. Lektoři jsou rodilí mluvčí s bohatými zkušenostmi a znalostmi z různých oborů, kteří při výuce aplikují principy naší originální učební metody. Cílem je přirozené a intuitivní použití angličtiny s bohatou aktivní slovní zásobou.

Akční letní nabídka

Pokud si do 15. září 2016 zakoupíte některý z našich individuálních intenzivních kurzů angličtiny, získáte navíc jako bonus celodenní vstupenku do vodního a saunového světa Aquapalace Praha zdarma!

Kontaktujte nás ještě dnes a zarezervujte si bezplatnou ukázkovou hodinu angličtiny. Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 273 136 015 či prostřednictvím formuláře. Najdete nás také na facebooku.