Novinky

20 srp

Anglický jazyk za posledních několik desítek let získal status světového jazyka, bez kterého se v současnosti dá jen těžko obejít. Je to hlavní dorozumívací prostředek ve světě obchodu i služeb, velká část internetového obsahu je v angličtině, a pokud chcete studovat na univerzitě v zahraničí, je to právě angličtina, která je hlavním používaným jazykem. Její znalost je tedy nezbytná, abyste obstáli v dnešním světě. Studium s Berlitz Praha Vám zaručí špičkové výsledky za poměrně krátkou dobu a kvalitní znalosti, na kterých budete v budoucnu snadno stavět a užívat je v praktickém životě.

Více info
20 čec

Mnoho z nás zastává názor, že pokud se chceme opravdu naučit anglicky, není nic lepšího než odjet do Anglie, USA či jiné anglofonní země a nějaký čas tam zůstat. Někteří ovšem takovou možnost nemají kvůli kariéře nebo rodině a hledají k pobytu v zahraničí vhodnou alternativu. My ji pro Vás máme!

Jazykové centrum Berlitz Praha má ve své nabídce jazykový program Summer Immersion, díky kterému se do angličtiny opravdu ponoříte a dosáhnete stejných, ne-li lepších výsledků, jak kdybyste pobývali v zahraničí.

Více info
13 čen

Studovat v Jazykovém centru Berlitz se vyplatí! Díky nám totiž můžete prožít léto naplno a kromě kvalitních znalostí získat také den nabitý pohodou a osvěžením v Aquapalace Praha. Zjistěte více o naší akční letní nabídce!

Více info
10 kvě

Chcete dopřát svým dětem zábavný a naučný program na léto?

Máme pro Vás ideální řešení. Kromě celoročních pravidelných kurzů angličtiny pro děti totiž nabízíme také příměstské tábory v našem jazykovém centru Berlitz v Praze, kde se Vaše děti uvolněnou a zábavnou formou zdokonalí v anglickém jazyce.

Více info