Angličtina pro děti v jazykové škole Berlitz Praha

angličtina pro děti PrahaUčit se angličtinu je dnes samozřejmost, a tak proč s tím nezačít co nejdříve? Přihlaste své potomky na kurzy angličtiny pro děti! Nevíte, od kdy je vhodné začít s výukou angličtiny pro děti? Vězte, že čím dříve, tím pro dítě lépe. Jazyková škola Berlitz právě proto poskytuje možnost učit se anglicky již od 4 let.

Čím později děti začnou s výukou angličtiny, tím větší bude jazyková bariéra. Sami jste již jistě poznali, že bez znalosti angličtiny či jiného světového jazyka se dnes při cestování a práci jen těžko obejdete. Jazyková škola Berlitz působí na trhu jíž desítky let, a nabízí výuku angličtiny nejen pro děti, ale dá se říct pro všechny věkové kategorie. Začít s výukou angličtiny není nikdy pozdě. Čím dříve začnete, tím dříve budete slavit první úspěchy.

Kurzy angličtiny pro děti podle věku

V jazykové škole Berlitz se může Vaše dítě seznamovat s angličtinou již od 4 let a pokračovat ve výuce angličtiny až do 16 let.

kurzy angličtiny pro děti

Dětské kurzy angličtiny

V nabídce jazykové školy Berlitz najdete tyto kurzy angličtiny pro děti a mládež:

 • Kurzy angličtiny pro děti od 4 do 7 let

  Cílem těchto kurzů angličtiny pro děti je, aby si dítě osvojilo základy angličtiny. Lekce angličtiny probíhají formou hry a děti si při ní užijí spoustu zábavy. Děti se učí anglicky pomocí zpěvu, malování a tance a tak jim ani nepřijde, že se učí. Kurz angličtiny pro děti od 4 do 7 let se nazývá Mimi & Me. V jednotlivých studijních skupinkách je maximálně 7 dětí.

 • Kurzy angličtiny pro děti od 8 do 11 let

  Pro děti školou povinné, které už umí psát a číst, má jazyková škola Berlitz Praha speciální kurz angličtiny pro děti Berlitz Global AdventureTM. I v tomto kurzu je motivací k učení angličtiny hra. Výuka angličtiny pro děti v této věkové kategorii je rozdělena do 4 úrovní. V okamžiku, kdy dítě zvládne jednu úroveň, postupuje dál. Výuka angličtiny probíhá ve skupince 4 - 7 dětí.

 • Kurzy angličtiny pro děti od 12 do 16 let

  Kurzy angličtiny pro mládež Berlitz Teens jsou zaměřené na výuku pomocí moderních učebních pomůcek a především na konverzaci ve skupině 4 - 7 studentů.

 • Letní školka s výukou angličtiny pro děti od 4 do 7 let

  Jazyková škola Berlitz Praha nabízí v letních měsících letní jazykovou školku zaměřenou na výuku angličtiny nebo němčiny. O Vaše dítko bude postaráno včetně jídla a pití. Kromě zábavy a hry si Vaše dítko osvojí základy angličtiny nebo němčiny v rámci letní školky.

 • Letní škola angličtiny pro děti od 8 do 15 let

  V letní škole angličtiny získají Vaše děti nové kamarády a navíc se mohou učit angličtinu v uvolněné atmosféře. Po skončení letní školy může Vaše dítě navázat v celoročním kurzu angličtiny pro děti, kde může dál potkávat s kamarády z letní školy.

Zaujala Vás naše nabídka angličtiny pro děti?

Kontaktujte nás! Rádi Vám pomůžeme s výběrem kurzu angličtiny pro děti.